STUDENCKI RUCH NAUKOWY ZBLIŻA SIĘ DO ŚRODOWISK BIZNESOWYCH

Data: 17.10.2024 Kategoria: Wydarzenia

Studencki Ruch Naukowy jest pewnym fenomenem, którego znaczenie dla nowoczesnej Uczelni jest wprost nie do przecenienia. Stanowi doskonałą platformę wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy środowiskiem młodzieży studenckiej a otoczeniem naukowym oraz otoczeniem biznesowym.

Mijający rok 2024 dowodzi jak bardzo Studenckie Koła Naukowe zbliżyły się w swoich działaniach do praktyki gospodarczej. Inicjatywy takie jak czerwcowe Naukowe Seminarium Studenckich Kół Naukowych na Wydziale Zarządzania i Transportu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego czy też Ogólnopolskie Spotkanie  Studenckich Kół Naukowych INTER_FaMa’2024 na Wydziale Zarządzania zaprzyjaźnionej uczelni, jaką jest Politechnika Częstochowska pokazały, że współpraca z partnerami biznesowymi owocuje bardzo interesującymi projektami.

Spełniają one nie tylko funkcję integracyjną, naukowo-poznawczą ale również wychowawczą, w tym znaczeniu że oferują możliwość zaprezentowania swoich możliwości w sprostaniu wyzwaniom intelektualnym, emocjonalnym a nawet sprawnościowym. Uczą one, jak przyjąć dzielnie porażkę lub jak cieszyć się z sukcesu w wyścigu o zwycięstwo.

Przy tej okazji warto pochwalić się wygraną Studenckiego Koła Naukowego Młodych Liderów i Analityków z WZiT Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego w konkursie na najlepszą prezentację referatu naukowego w Ogólnopolskim Spotkaniu Studenckich Kół Naukowych INTER_FaMa’2024.

Laureatem tego konkursu został student kierunku Zarządzania pan Kacper Cader, co potwierdzają przedstawione wyżej certyfikaty.

Studenckie Koło Naukowe Młodych Liderów i Analityków zaprasza serdecznie nowych członków i sympatyków do współpracy, bo wygraną koniecznie, ale to koniecznie trzeba powtórzyć.

Co pisze o nas prasa branżowa znaleźć można pod linkiem