KONKURS O NAGRODĘ SIEMENSA I POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Data: 08.12.2023 Kategoria: Wydarzenia
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

KONKURS O NAGRODĘ SIEMENSA I POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ POD HASŁEM „ZRÓWNOWAŻONY PRZEMYSŁ DZIĘKI TRANSFORMACJI CYFROWEJ I ZIELONYM TECHNOLOGIOM”.

Po raz 28 firma Siemens i Politechnika Warszawska organizują konkurs pod hasłem ZRÓWNOWAŻONY PRZEMYSŁ DZIĘKI TRANSFORMACJI CYFROWEJ I ZIELONYM TECHNOLOGIOM, którego misją jest wspieranie rozwoju i osiągnięć studentów oraz młodych naukowców.

Konkurs skierowany jest do co najmniej dwuosobowych zespołów z całej Polski – studentów, doktorantów i naukowców (mogą pracować w nich osoby z różnym doświadczeniem), których projekty wykorzystują rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0, takie jak big data, sztuczna inteligencja czy internet rzeczy, i pomogą firmom w większym stopniu zadbać o środowisko.

Pula nagród w Konkursie wynosi 45 000 zł. Zwycięski zespół otrzyma 20 000 zł, laureaci drugiego miejsca – 15 000 zł, a trzeciego – 10 000 zł.

Zgłoszenia do Konkursu o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej można przesyłać do 30 kwietnia 2024 r.

Szczegóły są dostępne na stronie: www.pw.edu.pl/siemens.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.