Immatrykulacja na WZiT

Data: 01.10.2024 Kategoria: Wydarzenia
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniu 27 września 2024 roku miała miejsce niezwykle podniosła uroczystość immatrykulacji studentów, którzy rozpoczynają swoją akademicką podróż na pierwszym roku studiów na Wydziale Zarządzania i Transportu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego. W tym wyjątkowym roku, oprócz tych, którzy wybrali sprawdzone już kierunki kształcenia, z radością powitaliśmy również studentów nowych kierunków – Turystyka oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uroczystość ślubowania poprowadził Dziekan Wydziału, dr hab. Łukasz Drąg, prof. UBB, który z serdecznością przyjął nowych studentów do społeczności Wydziału i Uniwersytetu.
W programie znalazło się także krótkie szkolenie, mające na celu zapoznanie studentów
z zasadami korzystania z nowoczesnych systemów informatycznych Uniwersytetu oraz kluczowymi dokumentami i procedurami, które zapewnią sprawny przebieg ich studiów.

Ponadto, studenci mieli okazję zapoznać się z zasadami korzystania z zasobów bibliotecznych UBB.

Z całego serca życzymy wszystkim nowym studentom, aby czas spędzony w naszej Uczelni był nie tylko okresem intensywnej nauki, ale także wspaniałą przygodą pełną inspiracji
i odkryć.