MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „JAK WŁĄCZYĆ DZIEDZICTWO HISTORYCZNE I KULTUROWE DO OFERTY TURYSTYCZNEJ REGIONÓW” – Konferencja podsumowująca wyniki badań

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „JAK WŁĄCZYĆ DZIEDZICTWO HISTORYCZNE I KULTUROWE DO OFERTY TURYSTYCZNEJ REGIONÓW” - Konferencja podsumowująca wyniki badań

W dniach 15-17 grudnia 2022 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa zorganizowana przez Katedrę Marketingu i Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania i Transportu Uniwersytetu w Bielsku-Białej wraz z partnerami z Narodowego Uniwersytetu Politechniki Lwowskiej (Ukraina), Kodolányi János University (Węgry), VŠB – Technical University w Ostrawie (Czechy) oraz Alexander Dubček University w Trenczynie (Słowacja). Zaproszonym gościem był również Euroregion Beskidy oraz podmioty z branży turystycznej. Tematem konferencji było włączenie dziedzictwa historycznego i kulturowego do oferty turystycznej regionów. Prelegenci przedstawili wyniki badań i doświadczeń w poszczególnych krajach Grupy Wyszehradzkiej oraz na Ukrainie. Hybrydowa formuła konferencji pozwoliła na uczestnictwo zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej.

Konferencja została zorganizowana w ramach projektu „Współpraca w promocji miejsc turystycznych związanych z kulturą i dziedzictwem kulturowym na Ukrainie iw krajach V4” finansowanego ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Więcej o projekcie: http://cpcahtd.ath.eu/

Program konferencji: